Hakkımızda

2006 yılından bu yana, SERCOM olarak kurumsal müşterilerimize profesyonel çözümler sunarak sektörde önemli bir yere sahip olduk. 2008'deki unvan değişikliği ve yeniden yapılanmamızla bilişim hizmetlerini de hizmet portföyümüze ekledik. Bilgi birikimimiz ve geniş ürün portföyümüzle, satışını yaptığımız ürünlerin kurulumu, bakımı ve teknik servis hizmetlerini, kendi bünyemizde veya ürünlerin distribütör firmalarıyla koordineli olarak sağlıyoruz.

SERCOM, Yealink, EPOS, Jabra, Teltonika ve Poly gibi her biri alanında lider uluslararası markaların Türkiye distribütörleriyle yaptığımız bayi çalışmaları sayesinde sektörde farklı bir konuma sahip. Sunduğumuz ürün çözümleri arasında video konferans cihazları, ofis ve çağrı merkezi kulaklıkları, GSM modemler, anten ve kablolar, DIGITAL SIGNAGE, VIDEOWALL, interaktif ekranlar, kablosuz görüntü aktarıcılar, LED ekranlar, otomasyon ve ses sistemleri, totem ve kiosklar yer almakta.

Uluslararası alanda farklı teknolojilere sahip pek çok firma için ürün çözümlerimizi yerel gereksinimlere göre özelleştiriyoruz. Müşterilerimizin verimliliklerini en üst düzeye çıkarmaları ve ülkemiz için gerçek anlamda katma değer yaratmaları hedefiyle, deneyimli ve uzman ekibimizle danışmanlık ve doğru teknoloji yönlendirmeleri yapmaktayız.

banner

Misyon & Vizyon

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit ederek, yüksek kaliteli teknoloji ürünlerimizi, geniş bilgi birikimine sahip, iletişim yetenekleri güçlü, genç ve çözüm odaklı ekibimizle sunmaktır.

Vizyonumuz, bugün ve gelecekte en yeni ve en iyi teknolojiyi yüksek hizmet kalitesiyle müşterilerimize sunmaya devam etmektir.

Detaylı Çözümler

Hızlı geri dönüş

Size özel müşteri temsilcisi

img

Added to cart successfully!