Proje Danışmanlığı

SERCOM Telekomünikasyon ve Bilişim Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2006 yılından bugüne kurumsal müşterilerine profesyonel çözümler üretmektedir.

2008 yılında gerçekleştirdiği unvan değişikliği ve yeniden yapılanma faaliyetlerinin sonucu olarak sunduğu hizmet ve ürünlere bilişim hizmetlerini eklemiş bulunmaktadır.

SERCOM kurumsal müşterilerine talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını analiz ederek zamanımızın en iyi teknolojileri ile fayda ve kalite dikkate alınarak projelerinin tamamlısına yönelik danışmalık faaliyeti vermektedir.

Proje danışmanlığı kapsamında; konusuna uzman arkadaşlarımız ile firmaların tasarlanan proje konusunda süreçlerin aksama olmadan tamamlanması için ilgili kişi veya kişiler ile Proje hedeflerini ve yönetimini en iyi şekilde gerçekleştirmek amacıyla iletişim halinde kalarak hedeflere ulaşma konusunda firmalara rehberlik yapmakta, bilgi ve deneyimlerimiz doğrultusunda ortaya çıkması muhtemel olumsuz durumları önceden tahmin ederek aksaklıkların oluşmaması için uzman ekibimizle gerekli hassasiyeti, özeni ve özveriyi göstermekteyiz.

Projenin en iyi şekilde uygulanması ile ilgili olarak bünyemiz ve iş ortaklarımızca, ihyaca uygun personel çalıştırılması, diğer kurumlarla ilişkiler, sigorta işlemleri, eğitim mevzuatları, mal ve hizmet alımlarında yasal prosedürler, tanıtım ve görünürlük kuralları, projenin sürdürülebilirliği vb. teknik ve mali konularda gerekli eğitim ve sertifika programlarına tabi tutulmaktadır.

Söz konusu mesleki alanımız ile ilgili gelişmeler firmamızca, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızca takip edilerek, uygulanması vb. konularda geliştirme faaliyetleri yürütmekteyiz.

img

Added to cart successfully!